2026.05.28. 16:39
Orbán Viktor elköszönt a kirúgott TEK-vezértől
„Hajdu tábornok fantasztikus munkát végzett. A TEK nélkül ma Magyarország nem lehetne Európa legbiztonságosabb országa. Eltávolítása komoly kockázat és nagy veszteség a magyar rendvédelem számára. A most kezdődő szolgálati szünethez erőt, egészséget kívánok!” – írta Orbán Viktor Facebook posztjában, amit egy tisztelgős emojival zárt.

„Hajdu tábornok fantasztikus munkát végzett. A TEK nélkül ma Magyarország nem lehetne Európa legbiztonságosabb országa. Eltávolítása komoly kockázat és nagy veszteség a magyar rendvédelem számára. A most kezdődő szolgálati szünethez erőt, egészséget kívánok!” – írta Orbán Viktor Facebook posztjában, amit egy tisztelgős (F) emojival zárt.
Magyar Péter miniszterelnök május elején bejelentette, őt nem a TEK, hanem a készenléti rendőrség fogja védeni nyilvános eseményeken. Május 26-án pedig már meg is vált a Terrorelhárítók vezetőjétől, Hajdu Jánostól.
Hajdu a TEK 2010-es megalapítása óta vezette a szervezetet. Korábban Orbán Viktor főtestőre és a Fidesz biztonsági igazgatója volt.
További cikk a szerzőtől:
A gyerekek is szót kapnak – az oktatási minisztérium részvételi fórumot hoz létre a diákoknak
Csatlakozzon hozzánk közösségi oldalainkon is!
Ne maradjon le semmiről...
Iratkozzon fel hírlevelünkre




