Ma 04:40

Kialakult a legjobb 32 mezőnye a labdarúgó világbajnokságon

Kontroll.hu
Kontroll.hu
Kialakult a legjobb 32 mezőnye a labdarúgó világbajnokságon

Magyar idő szerint ma hajnalban véget ért az Egyesült Államokban, Kanadában és Mexikóban zajló foci-vb első szakasza és eldőlt, hogy a továbbjutott válogatottak milyen párosításokban folytathatják a küzdelmet a legjobb 16 közé kerülésért a világbajnokságon.

Miután a szombat esti meccseken Anglia és Horvátország is győzött, velük együtt a ghánaiak jutottak még tovább ebből a csoportból. Portugália és Kolumbia gól nélküli döntetlenje miatt utóbbi lett az első a K-jelű négyesben, innen a Kongói DK folytathatja még legjobb harmadikként. Messi ismét gólt lőtt és Argentína fölényesen győzte le Jordániát, Ausztria és Algéria viszont megosztozott a pontokon, így ebből a csoportból mindkét csapat továbbjutott a világbajnokság kieséses szakaszába.

A legjobb 32 között ezek a mérkőzések lesznek mától július 4-ig:  

Dél-Afrika - Kanada
Brazília - Japán
Németország - Paraguay
Hollandia - Marokkó
Elefántcsontpart - Norvégia
Franciaország - Svédország
Mexikó - Ecuador
Anglia - Kongói DK
Belgium - Szenegál
USA - Bosznia-Hercegovina
Spanyolország - Ausztria
Portugália - Horvátország
Svájc - Algéria
Ausztrália - Egyiptom
Argentína - Zöld-foki Köztársaság
Kolumbia - Ghána

 

Csatlakozzon hozzánk közösségi oldalainkon is!
Ne maradjon le semmiről...
Iratkozzon fel hírlevelünkre
Kapcsolódó tartalmak