2026.06.24. szerda
|
Iván
▲
AUD 215.71 Ft
▲
BRL 60.36 Ft
▲
CAD 218.95 Ft
▲
CHF 383.39 Ft
▲
CNY 45.76 Ft
▲
CZK 14.64 Ft
▲
DKK 47.39 Ft
▲
EUR 354.26 Ft
▲
GBP 410.53 Ft
▲
HKD 39.61 Ft
▲
IDR 1.74 Ft
▲
ILS 103.64 Ft
▲
INR 3.27 Ft
▲
ISK 2.46 Ft
▲
JPY 192.34 Ft
▲
KRW 20.18 Ft
▲
MXN 17.77 Ft
▲
MYR 74.87 Ft
▲
NOK 31.83 Ft
▲
NZD 176.56 Ft
▲
PHP 5.07 Ft
▲
PLN 82.68 Ft
▲
RON 67.54 Ft
▲
RSD 3.02 Ft
▲
RUB 4.15 Ft
▲
SEK 32.09 Ft
▲
SGD 239.65 Ft
▲
THB 9.36 Ft
▲
TRY 6.68 Ft
▲
UAH 6.91 Ft
▲
USD 310.51 Ft
▲
ZAR 18.83 Ft
▲
AUD 215.71 Ft
▲
BRL 60.36 Ft
▲
CAD 218.95 Ft
▲
CHF 383.39 Ft
▲
CNY 45.76 Ft
▲
CZK 14.64 Ft
▲
DKK 47.39 Ft
▲
EUR 354.26 Ft
▲
GBP 410.53 Ft
▲
HKD 39.61 Ft
▲
IDR 1.74 Ft
▲
ILS 103.64 Ft
▲
INR 3.27 Ft
▲
ISK 2.46 Ft
▲
JPY 192.34 Ft
▲
KRW 20.18 Ft
▲
MXN 17.77 Ft
▲
MYR 74.87 Ft
▲
NOK 31.83 Ft
▲
NZD 176.56 Ft
▲
PHP 5.07 Ft
▲
PLN 82.68 Ft
▲
RON 67.54 Ft
▲
RSD 3.02 Ft
▲
RUB 4.15 Ft
▲
SEK 32.09 Ft
▲
SGD 239.65 Ft
▲
THB 9.36 Ft
▲
TRY 6.68 Ft
▲
UAH 6.91 Ft
▲
USD 310.51 Ft
▲
ZAR 18.83 Ft
▲
EUR 354.26 Ft
▲
USD 310.51 Ft
Hírek
Videó
Rólunk
Támogatás
Keresés
Open main menu
Belföld
Külföld
Gazdaság
Interjú
Vélemény
Kultúra
Több
#Pintér Bence
Belföld
Hűtlen kezelés gyanúja miatt nyomoznak a Győr+Média Zrt. ügyeiben
Tóth-Sipos Ádám
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt indított nyomozást a rendőrség a Győr+Média Zrt. működésével kapcsolatban. Az eljárás Pintér Bence győri polgármester feljelentése nyomán indult, aki szerint az önkormányzati médiacégnél az átvilágítás során több gyanús szerződést találtak.
Belföld
Kártyavárként omlott össze a győri propagandagyár, kevesen siratják
Horváth Tibor
A Fidesz katasztrofális választási veresége után elsőként a győri fideszes médiakonglomerátum fejezte be működését. „A médiavállalat cikkei, beszámolói, szerkesztési elvei a rákosista propagandát idézték” – búcsúztatta az önkormányzat cége által fenntartott médiacentrumot a város független polgármestere. A rossz emlékű cég hatalmas adósságot is felhalmozott az utóbbi években.
Belföld
Győr polgármestere szerint rendőrök szálltak ki a Győr-Szol Zrt.-hez
Virág Sára
Pintér Bence a közösségi oldalán számolt be arról, hogy nyomozók kezdtek helyszíni adatgyűjtésbe a Győr-Szol Zrt.-nél.
Belföld
Lemondott a Győr-Szol vezérigazgatója az 1,7 milliárdos lakáskassza-botrány után
Fuxreiter Erik
Távozik Sárkány Péter, a Győr-Szol Zrt. elnök-vezérigazgatója, a városvezetés szerint milliárdos hiány, súlyos tőkeveszteség és jelentős hitelállomány terheli a győri önkormányzati cégeket.
Belföld
Dől a dominó Győrben: feljelentést tett a polgármester a Győr Plusz miatt
Fuxreiter Erik
A győri polgármester hűtlen kezelés és költségvetési csalás gyanúja miatt tett feljelentést a Győr Plusz Média Zrt. ellen, miután belső információk szerint fiktív foglalkoztatás és vitatott pénzkifizetések történhettek a cégnél.
Belföld
Az Országgyűléshez fordul a győri közgyűlés
Tóth-Sipos Ádám
Jogszabály-módosítást kezdeményez a győri önkormányzat több, ipari eredetű és egészségre káros anyag határértékeinek meghatározása érdekében. A döntés célja, hogy megszüntessen egy régóta fennálló szabályozási hiányosságot, amely eddig akadályozta a környezetszennyezés egyértelmű megállapítását – hangsúlyozta Pintér Bence.
Belföld
Rendkívüli közgyűlést hívott össze Győr polgármestere az Orbán-látogatás körüli incidensek miatt
Fuxreiter Erik
Vizsgálatot sürget Pintér Bence Győrben azután, hogy Orbán Viktor március végi látogatása során fekete ruhás férfiak korlátozták a térre való bejutást, miközben a rendőrség jelenléte és reakciója is kérdéseket vetett fel.
Belföld
Győr polgármestere semmiképp nem asszisztálna a NER „kampányfordító eseményéhez”
Horváth Tibor
A győri polgármester információi szerint a kormánypárt Győrben tervezi megvalósítani azt a miniszterelnöki merénylet benyomását keltő performanszt, amitől a közhangulat megfordítását remélik. Fekete-Győr András szerint már kifejezetten nehéz követni a Fidesz napi szinten kirobbanó botrányait, de a rákosista módszerekkel operáló titkosszolgálat még őt is meglepte.
Belföld
Találkozót kért Orbántól a győri polgármester, le is mondta a rendezvényt a 4iG
Fuxreiter Erik
Miután Pintér Bence győri polgármester egyeztetést kezdeményezett Orbán Viktorral a miniszterelnök tervezett győri látogatása előtt, a 4iG által szervezett helyi eseményt végül lefújták, a cég szerint nem a polgármester meghívását vonták vissza, hanem az egész rendezvényt helyezték át Budapestre.
Belföld
A győri polgármester szerint eltűnt 1,7 milliárd a lakáskasszából, ezért Pintér Bence feloszlatná a közgyűlést
Fuxreiter Erik
„Nem tudni, hogy a pénz hol van, csak azt, hogy hol nincs” – fogalmazott Győr polgármestere, a feltételezése szerint a Fidesz által eltüntetett pénzek kapcsán. Pintér szerint a kormány által irányított cégek rosszul bánnak az emberek pénzével, ez az eset is ennek az eredménye.