Szabadsajtó Klub: Előzetesbe kerül Orbán?
Miért nem adnak pénzt a fideszes oligarchák a volt Orbán-kormány propagandalapjainak életben tartásához? Ezt is megbeszélték a Szabadsajtó Klub című műsorunk legújabb adásában.

Miért nem adnak pénzt a fideszes oligarchák a volt Orbán-kormány propagandalapjainak életben tartásához? Ezt is megbeszélték a Szabadsajtó Klub című műsorunk legújabb adásában.
Ebben az évadban is hetente jelentkezik a Szabadsajtó Klub a Kontrollon. A műsorvezető változatlanul Gulyás Balázs, aki ezúttal is Tóta W. Árpáddal, a HVG publicistájával, Stumpf Andrással, a Válasz Online újságírójával és Tompos Ádámmal, a Magyar Hang riporterével vitatja meg az elmúlt hét legfontosabb közéleti eseményeit.
Ezen a héten műsorunk témái:
• Eljuthat-e a valódi felelősök elleni vádemelésig a törvénytelenül feltartóztatott ukrán pénzszállító ügye?
• Milyen politikai kockázata lehet a Tisza-kormány számára annak, ha tényleg letartóztatják Orbán Viktort?
• Elfogadható, hogy Sulyok Tamás megbízását egy egymondatos alkotmánymódosítással szüntetik meg?
• Mikor viszik el majd a börtönbe Hankó Balázs volt kulturális minisztert is az NKA-botrány miatt?
• Mi lehet a haszna képviselői mandátumok 12 éves korlátozásának, és mikor ígérte meg ezt Magyar Péter a választási kampányban?
• Miért nem finanszírozzák a jövőben a fideszes oligarchák a volt Orbán-kormány propagandalapjainak életben tartását?
A teljes adás itt is megtekinthető:




